Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LUSH cz. 2
Wątek: LUSH cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 16:29   #1298
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
A, i jeszcze jedno co do nowego "wynalazku", jakim byly liscie kukurydzy, w ktore zawijano cleansery...nie martwcie sie, wszystko wraca do normy, to byla tylko kilkutygodniowa proba, czy cos takiego sie w ogole sprawdza...jak widac - nie bardzo, niewiele ludzi bylo z tego zadowolonych (i wierzcie mi, Lushies byli NAJMNIEJ zadowoleni z tego...zawijanie cleanserow w te liscie, ktore sie lamia i krusza i UCH, okropne! :P), wiec Lush pokornie wrocil do pudeleczek. I wszyscy sa znowu ukontentowani.
super, że poszli po rozum do głowy.. bo te liście mało praktyczne

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Ostatnio wpadlam na pomysl zalozenia bloga (albo kanalu na youtube, ale chyba na blogu czulabym sie lepiej...) z recenzjami kosmetykow z Lusha. Wiecie moze, czy duzo istnieje podobnych blogow (glownie chodzi mi o polskie, bo zagranicznych troche jest), nakierowanych tylko na temat Lusha? Pracuje w sklepie juz jakis czas, mam - wydaje mi sie - dosc duza wiedze o kosmetykach, moglabym wiec zebrac ja w jednym miejscu, okrasic zdjeciami/demo produktow itp...
Chodzi mi tylko o to, ze jesli juz jakis taki blog istnieje, to nie chce tematu powielac Co wy na to?
jestem bardzo ZA
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując