Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 22:44   #2552
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
ja zanoszę do szewca (dziurki robi za free ) albo małż mi przewierca wiertareczką
o 7 rano to szewca tu nie będę miała.. to chyba idę sadystycznie ojca obudzić

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ale zła jestem facet na ćwiczeniach dzisiaj powiedział, że wrzuci dzisiaj na stronę zakładu listę aktów prawnych na koło i oczywiście do tej pory nic nie ma
znam, znam facet od października wysyła nam orzeczenia, które mają nas obowiązywać na egzaminie... i tak wysyła i wysyła... i co tydzień mówi, że teraz to już na pewno... a za tydzień egzamin teraz mnie to bawi, na egzaminie pewnie mniej

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
apropos poczty... poszłam dzis z awizem odebrać paczkę (MAD albo NEW LOOK).

a Pani mi mówi, że nie ma "no nie ma, przykro mi, nie wiem gdzie jest"
przyszła druga Pani: "njeee, to na pewno było odbierane, pamiętam".
no żesz nie było odbierane, bo nie było nikogo w domu 31.12. poza tym jakby bylo odbierane, to chyba mieliby to zapisane? bo przeciez kto odbiera to sie podpisuje???
pani pierwsza: " a tak w ogóle, to czy Pani nei widzi, ze to jest aizo z 31 ?!?!?!?! " i patrzy na mnie jak na wariatkę
hę? no i co z tego? to tak jakby było z wczoraj, bo chyba w sylwestra i weekend nie pracowali?
"proszę Pani, ale to był tylko zwykły list, tylko zagraniczny i jakiś duzy" ....... no comment
"nie prosze Pani, nie ma. zapytam listonosza, prosze zapytać jutro" i wziela mi awizo
ale ja poprosze to awizo, bo jak sie jutro upomne?
"yyyy, ale wystarczy podac nazwisko." ...... dobrze juz dobrze, niech Pani weźmie.

no co za ..... jakby co to chyba moge ich obciażyc? bo wiadomo, ze paczka doszła do nich, czyli u nich zaginela mimo wszystko mam nadzieje ze sie znajdzie, bo jak nie :[
na pewno możesz.. ale chyba bym zamordowała, wiedzą nawet co to było i nie wiedzą gdzie to jest?!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Masz coś do dziewczyn o wzroście 160 cm?
zazdrość jedną wielką
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora