Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 08:11   #800
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
masz moze sklad? chetnie looknę czy naprawde ma w skladzie cos super
Witam! Stosuję ten balsam od pewnego czasu i na serio widać efekty, a jak już nakreśliłam poprzedniczce kosmetyki tej firmy stosuję na różne przypadłości nie tylko na cellulit, również mam problemy z cerą, a także korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym ABACOSUN , ponieważ jestem z Gdańska i salon znajduje się niedaleko. Jeśli chodzi o skład tego balsamu to na pewno zawiera aktywne składniki guarana! a skoro to twój fach powinnaś wiedzieć, że na skórę działają rewelacyjnie! W składzie posiada również, L-karnitynę, kofeinę i bluszcz. A jeśli masz ochotę przekonać się o skuteczności kosmetyków z tej serii to zapraszam do Gdynii jest salon kosmetyczny firmowy, a ponieważ jesteś z Wejherowa to możesz sięskusić: Gdynia ul. Wielkopolska 168, Olgierda 45
tel: 058 664 66 20 Pozdrawiam na pewno więcej kobiet może potwierdzić skuteczność tych kosmetyków oraz jakość zabiegów jaką proponuje ten salon Guarana jest rośliną pnącą, rosnącą w Ameryce Południowej - Brazylii. Dzięki swoim orzeźwiającym właściwościom przez wieki wykorzystywana była przez Indian z dorzecza Amazonki.
Guarana daje dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny - do 6%, czyli trzy razy więcej niż naturalna kawa. Uważa się, że jest to najsilniejszy, naturalnie występujący środek spożywczy, zawierający kofeinę. W przeciwieństwie do kawy jest mniej szkodliwa i dłużej działa. Działanie jej utrzymuje się do 6 godzin! Połączenie kofeiny z guaraną jest najlepszą kombinacją dla uprawiających każdą dyscyplinę sportową. Kofeina działa natychmiast, a guarana podtrzymuje dalsze jej działanie.
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując