Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 20:23   #4819
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gryx miał chyba rację, że "kto by się tam chciał ze mną rozwieść?".



Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
TAAA? Dziki Wschód zaprasza
Dziki? A na co zaprasza?

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Smiej sie :P

ja powaznie
Obiecuję, że gdy tylko będę w okolicy, dam znać

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Gryx-nie wstydź się tego, nawet nie wiesz ile osób ma takie problemy. U mnie nawarstwiły się kilka lat temu - śmierć kogoś z rodziny i ogromne własne, ktoś komu zaufałam pierwszy raz w życiu wywlókł moje prywatne sprawy na wierzch, dostawałam maile, smsy, gnojono mnie na przypadkowych forach. Zamknęłam się w domu. Leżałam i gapiłam sie w sufit. Próbowałam alkoholu, samobójstwa itd. Stałam się aspołeczna, moja rozmowa z otoczeniem ograniczała się do równoważników zdań.


Cytat:
Od razu odradzam wszelkie ziołowe tabletki - reklamowane w TV. One tylko pogłębiają ten stan. Polecam Lerivon wieczorem i Stimuloton rano, po jednej tabletce (najniższa dawka) - ale to na receptę. Rok wystarczy. By wstać i zająć sie swoimi sprawami. By zacząć olewać ludzi - którzy tak naprawdę, gdy zobaczysz to z innej perspektywy, sami są bardzo nieszczęśliwi.
Lerivon wspominam fatalnie - spanie na stojąco Asentra (zawiera ten sam składnik, co Stimuloton) nie wiem, czy działa. Zbyt krótko brałem

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Oooooooooooo! Jedziemy odwiedzić Santorio?
I Kijankę

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
A, ponieważ kolega Gryx został ostatnio dopieszczony na potęgę, kiedy posypały się oferty i zaproszenia, to ja z żadnym nie wyskoczę
Ale mi ciągle mało dopieszczania! Maaałooo...

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A Gryx jako Rodzynek to powinien odwiedzić każdą z w wizażanek na perfumach z osobna
Poproszę adresy na pv

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

A tak na marginesie strasznie podobają mi się reklamy Sisley'a ...
Przewrotne, seksowne, dla ludzi którzy wiedzą co to dystans
Ta z kartą kredytową by u nas nie przeszła
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora