Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-07, 12:47   #1094
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Kurcze,nie bardzo,nawet nie wiem,gdzie we Wrocławiu jest salon Maca
w centrum handlowym Magnolia Park.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak, pisałam o Mat Lumiere

napisałam, żeby sprawdzić, bo ja porównuję do Double Perfection, który był po prostu idealny i przez moje ogromne rozczarowanie i złość z powodu wycofania serii DP mogę być nieobiektywna
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
p4w mówisz o mat lumiere? jezeli tak to mam te same spostrzeżenia , jest bardzo "tępy" cięzko sie rozsmarowuje , mimo ze mat w nazwie to raczej błysk na twarzy,,, ładnie pachnie , to fakt ogólnie jestem na nie

polecam jednak każdemu indywidualnie sprawdzić ten podkład bo owszem, do za bardzo lejących nie należy (ale czego Dziewczyny oczekujecie po podkładzie bądź co bądź matującym) ale też nie mam problemów z jego rozprowadzeniem na twarzy - fajnym patentem może tu być ogrzanie rąk - wtedy każdy podkład się ładniej rozsmarowuje, ale to taka moja osobista uwaga
Podkład obok "Mat"ma w nazwie także "Lumiere", francuskiego nie znam, ale raczej sugeruje to, że obok efektu matu daje także lekkie rozświetlenie i brak efektu "maski" i z tego ten podkład słynie - bo na mnie własnie dokładnie tak to wygląda. Nie daje "zaprawy"na twarzy,ale tez reguluje przynajmniej u mnie wydzielanie sebum. Matuje ale jednocześnie efekt nie jest płaski. hmm nie powiedziałabym też, że błyszczy jakoś specjalnie - jestem antyfanką połysków (no, może byłam jeszcze 3miesiące temu) w każdym razie nie cierrrpię podkładów typowo rozświetlających (drobinki na całej twarzy - dziękuję) i gdyby Mat Lumiere był rozświetlający w tradycyjnym znaczeniu tego słowa to raczej by u mnie nie przeszedł
także, jak widać kwestia indywidualna. Ja się w nim zakochałam po tym co zrobił z moją buzią w Sephorze na jakimś próbnym makijażu - pani aby "wyrównać tło" pod makijaż oka nałożyła mi ten podkład na twarz i zniknęły czerwone od mrozu poliki i pzetłuszczona broda - wyglądało to jak po obróbce PS od tamtego czasu bardzo się z tym podkładem lubimy.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora