Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 23:12   #24
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)

u mnie wszystko było w/na jednorazówkach świetnie się sprawdziły jeśli chodzi o sosy, to super pomysł ja np wcześniej na imprezie robiłam kurczakowe wstążki i do nich sos majonezowo-ketchupowy, ale oczywiście może być i czosnkowy i musztardowy i barbecue i jaki Tylko zechcesz oczywiście oprócz wstążek dobrze wyglądają też warzywa aha i przekonałam się, że lepiej żeby sosy były gęste

Co do słodkości to ja bardzo chciałam żeby były jakieś ciasta, ale nie miałam piekarnika, a nie odkryłam jeszcze wtedy możliwości pieczeni a w mikrofalówce

EDIT: zapomniałam o jeszcze jednej rzeczy. Mianowicie nieźle sprawdzają się kanapeczki z różnorodnymi pastami, ALE wiadomo, że sporo z tym zabawy. Dlatego dobrą opcją jest zrobienie np 3 past do kanapek, ustawienia ich obok siebie razem z czymś do nakładania i do tego talerz z kopcem kromek chleba czy begietek (żeby za duże nie były) przykryty folią spożywczą (przezroczystą) żeby było widać co tam jest, ale też żeby pieczywo nie wysychało.
Równie dobrze podejrzewam, że będą się sprawdzały krakersy

Rany, aż nabrałam ochoty na zorganizowanie imprezy
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując