Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-31, 11:36   #3948
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Mnie raczej chodzi o to, że na stronie Shalimar EDP jest pokazany w najładniejszej ze znanych mi buteleczek, a w jakiej otrzymam firma nie wie. No zapewnie nie w butelece po mleku ale to dobry powód żeby się wycofać - skoro miałam lepszą propozycję z targowiska
Ale nie skreślałabym od razu firmy, skoro dziewczyny ją chwalą



Pisząc poprzedni post miałam na myśli właśnie kwestię wyglądubuteleczki a nie czas dostawy. Wiesz, mnie nie chodziło o to, że przyślą ci perfumy, w butelce po mleku, tylko to ich sformułowanie, żeby nie sugerować się butelką na zdjęciu.. jeste jakieś takie dziwne. Nie wiem, pewnie wyjdę na straszną kapryśnicę, ale dlaczego nie miałabyś własnie oczekiwać tej buteleczki, która jest na zdjęciu? Chociaż byli na tyle w porządku i cię uprzedzili o tym. Przepraszam za bycie przesadną estetką w tych sprawach


Njawazniejsze, że niedługo będziesz miała wymarzone EDP
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora