Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-20, 15:11   #1821
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jak sobie pomyślę, że bywały lata, kiedy na początku kwietnia zdarzało mi się posiedzieć w weekend z książką na balkonie, to aż mnie ściska w środku. Na dodatek koresponduje ostatnio z jednym Hiszpanem, i jak on mi pisze, że u niego już niemal gorąco powoli tracę nadzieje, że i u nas zawita taka prawdziwa wiosna, wciąż tylko buro i ponuro

20 kwietnia już zwykle miałam za sobą kilka serii balkonowych, a w tym roku posiedziałam zaledwie dwa razy Niby trzecie dekada kwietnia miała być bardzo ciepła, ale już się chyba z tego wycofują różni przepowiadacze pogody

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię umywalki umieszczone tak centralnie w łazience, z dobrym oświetleniem i dużym lustrem. lubię wykonywać te wszystkie łazienkowo-kosmetyczne rytuały przy takiej sympatycznej umywalce, poza tym umywalka jest dla mnie niezbędna do małego prania (apaszki, bielizna, pędzle do makijażu).

ale to fakt - lepsza żadna niż takie małe coś wielkości salaterki

.
Ja drobne przepierki robię w wannie, w misce, przy umywalce w zasadzie tylko myję ręce i zęby (maluję się przy małym lusterku w świetle dziennym), ale umywalkę po prostu muszę mieć, bez niej łązienka wygląda mi na prowizoryczną i niewykończoną

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Hehe. Przypomniało mi się coś. Miałam atak bólu w okolicach klatki piersiowej, mąż ledwo mnie dowiózł do przychodni, bo na każdej dziurze zatykało mnie z bólu, ruch wywoływał silniejsze dolegliwości.
Tuż przed wejściem do gabinetu cudownie "ozdrowiałam" Zero bólu, zero dolegliwości.


Często tak mam, choruję, gorączkuję a jak już idę do lekarza, to w gabinecie czuję się świetnie - raz zostałam nawet uznana za symulantkę
Mnie kiedyś bolący ząb przestał boleć od razu po przekroczeniu progu gabinetu dentystycznego
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora