Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci z alergią na białko mleka krowiego- co dawać jeść???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-04, 20:25   #23
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Dzieci z alergią na białko mleka krowiego- co dawać jeść???

odswierzam watek

ja zostalam mama rowniez malej alergiczki na mleko krowie...
nie jest to stwierdzone w 100% ale wedlug lekarza po moich sugestiach corka ma skaze bialkowa.
od urodzenia miala wysypke... bardzo sucha skore. pierw sadzilam ze moze dziecko po prostu oczyszcza sie po porodzie. ale minely 2 mc wysypka na twarzy szyji i dekoldzie jak byla tak jest, raz mniej raz wiecej alenie znikala...
do tego doszly od kilku dni czerwone policzki i szorstkie jak tarka az sie tak swieca jak bym jej rozem maznela....
wiec juz nie mialam watpliwosci ze jednak skaza bo nie jadlam 2 mc nic co moglo by uczulic....

lekarz stwierdzil skaze mam zakaz ryb, nabialu, czekolady...

jestem podlamana..... nie mama w rodzinie nikogo alergicznego tzn starsza corka miala nietolerancje laktozy traz ma prawie 3 lata juz wyrosla z tego ale wstret do mleka pozostal.

nie wiem co jesc..... karmie piersia.... nie chce z tego rezygnowac. jak dlugo karmilyscie piersia dziecko ze skaza????
kupilam bebilon pepti na dokarmianie bo czasem wieczorem musze podac butelke.
mysle by karmic tak 6 mc bo nie wiem czy dam rade dluzej zyc tak prawie na niczym...

czy bralyscie przy tym wapno??? albo jakies witaminy?
moze powinnam?

jakie warzywa moge jesc jak dziecko ma juz 8 tyg????
owoce jedynie jablka i winogrona

wymiekam po malu..... moje sie ze wpadne w jakas anemie.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2010-12-04 o 20:27
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując