Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naprawdę dobra odżywka do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 20:36   #9
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez StayInShape Pokaż wiadomość
Otóż to. "Każdemu służy co innego". Daltego też, ja ze swojej strony wymieniłam profesjonalne odżywki, u mnie bardzo dobrze się sprawdzają, a drogeryjne na moich włosach nic by nie zdziałały. Kiedyś takie stosowałam i żadnej poprawy nie zauważyłam. M.in. to było powodem do sięgnięcia po "cięższą artylerię". Ponadto profesjonalne produkty zawierają więcej składników odżywczych. Oczywiście trafiają się i buble wśród nich, które najzwyczajniej w świecie są przereklamowane, a wśrod drogeryjnych mogą być te o dobrym skladzie.
Rozumiem, że kosmetyki, które mi pomagają u kogoś mogą się nie sprawdzić. Normalna rzecz. Każdy ma też jakichś swoich faworytów .
Nie twierdzę, że tylko profesjonalna pielęgnacja jest ok. Sama używam maseczek domowej roboty, oleje, bo lubię różnorodność, ale od preparatów typu pantene etc. ja trzymam się z daleka . Mi oblepiały włos, dając tylko wizualnie dobry efekt, a nie poprawę jakiej oczekuję.
Pozdrawiam .
To fakt większość tych "profesjonalnych", to nic specjalnego, chyba tylko ta nazwa przyciąga, ale zdarzają się też naturalne, przepraszam, że tak odgórnie oceniłam
Ja też nie używam tych typu pantene, elseve....nafaszerowanych silikonami, stosuję kosmetyki bez nich, z większą ilością ekstraktów.
Dodatkowo nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez olei i wcierek

A co do pogrubionego, to Święte słowa
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora