Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-29, 10:29   #3242
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Cathy a mi sie podoba i to nie wazne ze kuchnia. wazne ze wszystko jest tak pieknie poukladane, taki porzadek i jeszcze tyyyle tego a ze dodatkowo jest ci bardzo wygodnie- tym lepiej.
ja narazie trzymam mineralki w takim smiesznym zoltym kuferku, ktory kiedys dostalam jako nastolatka. malo ich wiec sie mieszcza

a ja dzisiaj mam dolek jesli chodzi o mineralki...ale jeszcze nie taki zeby na zwatpieniowym watku pisac. wczoraj glupia sie powyciskalam... i dzis czerwone placki mam. na dodatek znowu jakis przesusz mnie atakuje i podklad nie najlepiej na mnie wyglada.
nakladalam buff'd bisque- jakos trupio mi sie wydawalo, musialam zmyc.
pozniej byl fairly summer- cos mi nie teges ale nie wiem sama co...znow zmylam wsciekla.
na koniec nalozylam pink tan i wcale nie jest taki rozowy, wczoraj tak mi bilo po oczach ale sie pomylilam. i na twarzy nawet dobrze to wyglada. mint troche pomogl ale nakladalam go FT i wsteplowywalam w czerwone miejsca bo jak omiotlam to mialam wrazenie ze nie bardzo sie sprawdzal.
ja zwątpienia miewam jak mi się @ zbliża, ale to takie raczej ogólne do swojego wyglądu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora