Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-29, 14:09   #3250
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Własnie wrociłam z ogródka i 30 minut siedzenia na słonku dało mi opalenizne To chyba efekt mojego wcinania marchewkiJak tak dalej pojdzie bede musiała pomyslec o ciemniejszym podkładzie bo moje fair i sandy fair nie beda sie nadawac
ja przez kilka lat piłam w hurtowych ilościach soki marchewkowe (nawet powyżej 2 litrów dziennie) i moja cera zrobiła się bez słońca lekko pomarańczowa Teraz, gdy trochę je ograniczyłam, zauwazyłam, ze wraca do normalności i podkłady, które wcześniej pasowały, teraz już trochę mniej. Na szczęście mój ulubiony golden light pozostał wciąż pasujący
I ja już znalazłam odcień na lato I w majowy weekend mam zamiar trochę moją cerę zbrązowić, żeby się nadawał. Bo ja wbrew większości, uwielbiam opaleniznę I zazdroszczę Ci, że już się zdążyłaś lekko opalić, bo prognozy na weekend majowy są średnio optymistyczne
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy, juz sie nie moge doczekac bialego linera z CS, dzieki twoim makijazom sie skusilam Licze, ze bedzie dobrze trzymal i podbijal mineraly
ja też mam taką nadzieję Używam go tylko w duecie z bazą Lumene, więc nie wiem, jak spisze się sam, ale z bazą naprawdę fajnie działa Trzeba było powiedzieć, to bym Ci wysłała próbkę na spróbowanie przed zakupem

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:12
cathy jest offline Zgłoś do moderatora