Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 09:31   #2668
BarbieNiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, postaram się nie robić tutaj zbytniego zamieszania. Mam problem
Od roku farbowałam się na ciemne kolory (odcienie czerni, brązy etc.) ponieważ byłam w szoku jak rok temu moje farbowane na jasny blond włoski zaczęły się łamać ... po czym musiałam iść do fryzjera gdzie pani ścięła mi je na krótko by pozbyć się tych strasznie zniszczonych włosów... teraz odrosły, miałam do ramion ale sama je podcięłam (wycieniowałam itp.)
Poniżej napiszę co już zrobiłam by dojść do blondu:

24 maj
Kupiłam :
- rozjaśniacz Joanny 4-5 tonów (niestety jeden to było za mało na włoski jeszcze wtedy do ramion więc miałam gdzie nie gdzie czarne pasma)
- Rozjaśniacz w spray'u Joanna (co nic nie dało zapewne dlatego bo robiłam to na farbowane włosy...)
Po tych zakupach rozjaśniłam włosy tego samego dnia, wyszły mi rude... od skóry białe, cóż byłam pewna że tak będzie.

25 maj
Przerwa w rozjaśnianiu

26 maj
Kupiłam:
- rozjaśniacz Joanna 4-5 tonów -- 2 opakowania
- WELLAton farba Rozświetlony jasny blond 10/0 -- 2 opakowania (praktycznie gdy rozjaśniłam włosy i pofarbowałam tą farbą nie widziałam różnicy...)
Tym razem jak rozjaśniłam wyszedł mi jasny marchewkowy

27 maj
Kupiłam:
- Palette Intensive Color Creme E20 Superjasny blond 4 - 6 tonów
Wyszedł mi jeszcze jaśniejszy kolor ale nadal mam pomarańczowe odcienie i żółte...

28 maj (dzisiaj)
Kupiłam:
- znowu Palette Intensive Color Creme E20 Superjasny blond 4 - 6 tonów
- Palette Deluxe Złoty Świetlisty Migdałowy Blond 204 (taki kolorek bym chciała mieć)

Nie wiem czy dzisiaj tym wszystkim farbować włoski, boję się... teraz mam włoski wycieniowane na krótko ich długość to około 8 - 9 cm, nie są spalone bo te spalone to już obcięłam, dają się czesać bez problemu więc nie ma tragedii. Boję się że je spalę

Proszę doradźcie mi czy dobrze wybierałam te farby ? Czy może coś innego kupić ? Już wydałam na to wszystko około 100 zł... oczywiście łzy też się polały... Proszę niech ktoś mi pomoże, łykam codziennie od 21 maja po jednej tabletce SkrzypoVity, chcę mieć długie włoski. Pomocy !
BarbieNiunia jest offline Zgłoś do moderatora