Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek (nie całkiem) Anonimowych Drożdżopijaczek cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-16, 09:13   #813
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Wątek (nie całkiem) Anonimowych Drożdżopijaczek cz. VII

Cytat:
Napisane przez naastia Pokaż wiadomość
Witam, Dziewczyny!

Przyznaję, że od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem picia drożdży, a dziś poczytałam sobie Wasze forum - i to aktualne i wcześniejsze.

Chyba dołączę w końcu... jeśli można, oczywiście.
Tylko, że nie wiem, kiedy. To prawda, że w pierwszym okresie picia wysypuje twarz?
Czeka mnie jeszcze kilka "imprez"w tym miesiącu, niekoniecznie bym tego chciała

Pozdrawiam!
Jak już dziewczyny pisały - różnie z tym bywa. Moja cera jest lekko trądzikowa już od ponad 15lat, zawsze coś tam na niej jest, ale nie zauważyłam, żeby drożdże jakoś komplikowały sprawę. Aczkolwiek warto się na taką ewentualność przygotować, można kupić np. maść cynkową na wszelki wypadek.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jasne - zapraszamy do pijaństwa
musisz być przygotowana na taką ewentualność, mało kogo wysyp ten ominął
Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Różnie to bywa, mnie nigdy po drożdzach nie wysypywało, raczej właśnie zauwazyłam, że łagodzą i wygładzają skórę "od środka" - zniknęła mi większość zaskórników

Ale kolejna sprawa - włosy rosną jak szalone, ale co z tego, skoro zdecydowanie bardziej wypadają niż przed kuracją
Heh, mi niestety nie rosną jak szalone, w zasadzie to najbardziej po paznokciach widzę różnicę. Ale wytrzymałam w pierwszej serii 50 dni z dawką 25g, obecnie piję drugą serię, dziś był mój 30. kubek i postanowiłam spróbować wypić 50g, poszło gładko, więc zwiększam dawkę.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując