Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 10:45   #1558
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mazidełko Pokaż wiadomość
Dziewczęta , ma któraś z was tą kartę przedpłaconą ? czy nią można płacić na truskawce , nie mogę na forum nic znaleźć o niej
chyba ślepa jestem

Wiecie może jakie banki ją oferują , będę wdzięczna za pomoc
e-karta z Mbanku to karta przedpłacona, specjalnie na potrzeby internetowych zakupów. 1. Zakładasz e-konto.

W tym celu na stronie mbanku składasz wniosek, oni przysyłają Ci kurierem umowę, już zdążyłam ją przeczytać wraz z regulaminem, prowadzenie konta jest bezpłatne. Tylko i wyłącznie do konta wydadzą Ci e-kartę. Opłata za kartę 25 zł rocznie, ale z tego, co gdzieś wyczytałam, za niejako przewalutowanie z innej waluty niż rozliczeniowa, bank pobiera prowizję 2 proc. od wartości transakcji. Oczywiście w ich regulaminie tak czarno na białym o tym nie ma, więc nie jestem pewna, to były uwagi użytkowników z netu, że coś im ściągnęło dodatkowo z karty. Też się przymierzam do tej karty, ale obawiam się, że jak wpadnę w truskawkę, to założę stały wątek na targowisku, bo nie będzie, kiedy się tym wszystkim smarować
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora