Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 02:27   #1843
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez capreolus Pokaż wiadomość
3. olejki eteryczne- mam porównanie do Polleny Aromy i mazideł- prawie wszystkie, które mam z ZSK mają dodatkową dziwną nutę, podobną do siebie (mam palmorosa, petitgrain, cynamonowiec, limonka, drzewko różane). Z czymś takim się jeszcze nigdy nie spotkałam. Z innych firm używam z przyjemnością, ale do tych nie mogę się przekonać.
włąśnie o tym pisałam jakiś czas temu w tym wątku. Ja mam miętę, drzewko różane i petitgrain z ZSK i mięta jest ok- a pozostałe 2 jadą tym nieokreślonym dziwnym czymś, co wydaje się dominować właściwą nutę Już myślałam, że mam jakieś schizy i chciałam zamawiać palmarozę- dobrze, że napisałaś o swoich wątpliwościach Też pozostanę przy swoich sprawdzonych olejkach i firmach

Co do retinolu roślinnego, to moje pierwsze z nim spotkanie było mega niemiłe- ZSK zapomniał dodać kroplomierza, więc przechylając buteleczkę w celu odmierzenia kilku kropel do serum odmierzyłam jakieś pół butelki wprost na siebie tak samo mnie załatwili z miętą, ale mięta tańsza więc tak nie przeżywałam
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując