Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 21:39   #4570
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny laseczka z Ciebie

Wg mnie chłodny blond Ci pasuje, ja sie oczywiscie nie znam tak dobrze, ale jest ok Chyba że dałabyś kilka cieplejszych refleksów jeśli masz ochote, tez byłoby super. Ale juz nie wiadomo czym robić takie refleksy na jasnych włosach, moze wyjsc zielono

Dziewczyny powiem Wam że do tej pory jestem najbardziej zadowolona ze Stockholma.
A to dlatego że wszystkie wypróbowane przeze mnie farby zostawiaja włosy matowe, półmatowe.
A po Stockholmie włosy błyszcza sie jak szalone.
Na pewno to tez zasługa odzywki, ale te włosy blyszcza sie do kilku tyg od farbowania.
Jak zafarbowałam Stockholmem to kolezanki mnie pytały co zrobiłam że włosy mi tak błyszczą. Nie chciałam wcześniej tak zachwalać, bo nie znalam tak dobrze innych farb, ale teraz już chwalę
Oczywiście prawda jest taka że odrost po farbowaniu odroznia sie od reszty, ale nie jest to aż tak bardzo widoczne.
Może kiedys spróbuje c12-moze lepiej pokryje mi odrost.

edit:
blond bunny a jak wyrównasz całość jak ostatnio fiolet Ci wyszedł?
Ja bym uzyła tego c12 ale nie chce miec niebieskich wlosow, a ja mam dość zniszczone a z takich niebieski kolor łatwo nie zejdzie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-09 o 21:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora