Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba z Joanny
Wątek: Farba z Joanny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-09, 11:22   #27
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Farba z Joanny

Cytat:
Napisane przez czuczenka
jestem zachwyocona Joanna Naturia palona kawa idealny kolorek ciemnego brazu

zgadzam sie dla mnie rewelacja ostatnio tez wydalam 15 zloty na farbe a bylam niezadowolna! i znowu wracam do Joanny palona kawa mmm.... jak dla mnie wogole nie niszczy wlosow mam za ramiona i naprawde sa w swietnym stanie ale to tez zalezy od wlosow...

a teraz mam taki dylemat mialam cale wloski na "palona kawe"i odrosty zafarbowalam cale inna farba i wyszedl lekki polysk zloto pomarancz w sloncu i teraz sie juz zmylo i mam taki dylemat:

mam odrosty moze maja ok . 1cm nastepne odorty to ok 4 cm cos w stylu polysku rudego po popszedniej farbie noi reszta ciemniejsza z palonej kawy noi ten polysk jasniejszy... troche to zamotalam chyba ale mysle ze wiecie o co chodzi... taka znajoma ma sliczny kolor widzialam na zdj. i cale rownomiernie ufarbowane na taki cimny braz wpadajacy z ciemny fiolet piekny i bede wiedziala dzisiaj jaka farba farbowala wlosy a moze u fryzjera robila>nie wiem

i teraz kto sie zna niech odpowie czy moze lepiej bedzie zafarbowac palosc na palona kawe a potem nastepna ta faba ... chodzi mi o to ze mam teraz na glowie 3 kolory odrosty naturalne odrosty rude i z palonej kawy i co mam zrobic zeby wszystko ladnie pokrylo na rownomierny kolor?
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując