Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 18:13   #1058
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
całkiem niezły
możesz poszaleć z kolorem bo nie są zbyt ciemne

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------



ten swietny

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



aga poprosimy fotkę

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------



Wiktoria i Lenka reszta dla mnie nie bardzo

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



tyle w tym temacie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



z tym jedzeniem za dwoje to niech Ivoncia uważa
wystarczy że będzie jadła normalnie

znam parę osób, które się tak napychały i teraz wyglądają podwójnie

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



ja uwielbiam barszcz czerwony z ziemniakami i cebulką

robię sobie zawsze taka paćkę w talerzu że mój Tż przeciera oczy ze zdumienia jak można sobie tak popsuć obiad
metaxa ja robię podobnie tz czesto mi mowi,że nie lubi jak robie sobie"bałagan na talerzu" czesto smieje sie,ze jem jak dziecko a co do zdjec to chetnie bym wam pokazala kolor,ale aparat zepsuty(w ogole nie chce sie wlaczyc) a do telefonu nie mam kabla:/

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Ivoncia, słodkie te imiona
z imion dla chłopców podobają mi się Igor i Oskar
bardzo duży sentyment mam do Seweryna, tak miał na imię mój dziadek, ale zdaję sobie sprawę, że dzisiaj nie każdemu się takie imię może podobać..

dla dziewczynki Amelka to super imię
Seweryn bardzo ładne imię

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Ivoncia, słodkie te imiona
z imion dla chłopców podobają mi się Igor i Oskar
bardzo duży sentyment mam do Seweryna, tak miał na imię mój dziadek, ale zdaję sobie sprawę, że dzisiaj nie każdemu się takie imię może podobać..

dla dziewczynki Amelka to super imię
Seweryn bardzo ładne imię
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora