Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 19:26   #2497
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja też Plaster Miodu i Jogurtowe używałam, Plaster drugi raz zamówiłam właśnie. Do rąk używałam i nic innego tak dobrze nie myje jednocześnie nie wysuszając za mocno, no nic, tylko te mydełka (do tego jeszcze Mydło Kleopatry) Wszystko inne robi mi masakrę na dłoniach.
Bardzo polecam mydła do włosów, ja jestem w nich zakochana, obecnie w Trzech Korzeniach
Teraz zamówiłam Sielskie Anielskie, Cytrynowy Zmierzch, Mydło z Pianką i Plaster Miodu Do tego super natłuszczacz (suche łydki idą precz) mix shea

Już widzę, że na jesień na pewno będzie cudo Jest na tyle gęsty i tłusty, żeby w zimę i mrozy chronić? Też lubię efekt natłuszczenia, czuję, że skóra ma dobrze
kleopatrę tyż chciałam, ale akurat ni ma. A te nowości już pod koniec maja mają być.

Do włosów to nie bardzo jestem do mydeł przekonana, a w kwaśne spłukiwania to mi się nie chce bawić (za to inne zabiegi już tak).

Też się nad mixem zastanawiałam, ale póki co wzięłam masło shea zsk, więc mix będzie następny. Tego typu mixy w mydlarni ostatnio próbowała i bajka po prostu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uduszę sie przez Ciebie
jak taka jestes eko to i włosy pod pachcami zapuścisz, zeby mniej prądu zużywac zawsze co 2 źródła światła to nie jedno (oczywiscie do źródeł światła doliczam pas startowy )

matko ile ja mam kosmetyków
nic nie kupię w maju - NIC!!!!!

a świstak siedzi i zawija....

A wiecie co, zamówiłam ten wspaniały na kosmetykach natury, bo stary ma po drodze do pracy żeby odebrać i babka mi napisała że odbiór jedynie po 21 możliwy....ja nie mam co robić tylko po nocach na drugi koniec miasta się tarabanić...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora