Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 13:25   #1291
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to dobrze hehe nie ma to jak samowolka

brawo bardzo ladna kolekcja


Wydaje mi sie ze ta wit C bedzie w kapsulkach takich zelatynowych
Ciesze sie, ze moj patent sie sprawdza



a jak dziala brahmi? dziala na wypadanie albo porost wlosow??



kocham wasze hasla poplaklam sie ze smiechu


mojej kolezanki przyjaciolka pracuje w tym sklepie takze jakby co to wiesz


jak wypadaka brazowa glinka w porownaniu do bialej?

Jestem hard corem zrobilam dzis sobie znowu mikro i kwasy 40%
Testowalam dzis tez kosmetyki firmy Apis i jestem pod wielkim wrazeniem maski algowej do twarzy czekolada i kokos oraz peelingu czekoladowego do ciala.
Maski sklady maja super, nie pachna tak intensywnie jak bielenda bo nie sa perfumowane a w mojej byly kawalki czekolady i wiorki kokosowe na dekolt polozylam sobie maske czekoladowa z olejkiem z babassu a na koniec wysmarowalam sie maslem shea z marokanskim olejem arganowym i ekstratem z baobabu w ktorym sie bez pamieci zakochalam:lo ve: w sobote bede miala katalog i cos czuje ze poplyne
A co do spray Alvy to zapach ma bardzo fajny, przynajmniej nam sie podoba
masz jakieś zniżki ????
ja się od dawna czaję na ich olej z opuncji ale jakoś tak mnie trochę boli stówkę na olej wydać....

[QUOTE=margoltka;37267042]Jej zapomniałam Wam o tych nowościach napisać. Masło do włosów ma moje kuzynka i chwali je sobie, aczkolwiek potrafi nieźle obciążyć włosy Jeszcze kusi mnie olejek do kąpieli waniliowy, podobno jest boski. Pojawiło się tez trochę kolorówki

Co do cięcia odkąd podcieniowałam włosy, lepiej się układają. A raczej nie wiszą na topielicę. Niestety mam bardzo ciężkie i proste włosy, więc śrdnio to wygląda. Teraz zastanawiam się nad grzywką Tylko nie wiem, czy będzie mi paskowała. Poza tym wizyta u fryzjera to niezły stres i ryzyko, tym bardziej, że nie mam zaufanego

PS: Co sądzicie o tych ekoampułkach?[/QUOTE]
po co włożyli trójglicerydy do przeciwtrądzikowej...zawi odłam się
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora