Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-22, 22:59   #481
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale zwierzęta to nie ciuchy/meble/gadżety, które dobiera się na zasadzie "pasuje mi do kanapy" Nigdy nie mogłam zrozumieć takiego podejścia. To jakbyś określiła sobie wygląd ludzi, którzy jako jedyni mogą pretendować do miana Twoich przyjaciół - na przykład tylko piękne blondynki z zielonymi oczami i wąską talią, bo innych nie chcesz - bo co? Jeśli zależy Ci na ładnym obiekcie w domu to kup sobie obraz na ścianę, nawet taki ruchomy, jak ma udawać żywą istotę. Sorry, ale z takim podejściem nie życzę Ci posiadania zwierząt, bo z empatii to na pewno nie wynika.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------


.
Jak kupuję zwierzę to kupuję ze względu na jego charakter i wymagania.

Bardzo mnie uraziłaś że nie zyczysz mi posiadania zwierząt bo uwierz mi ale za każdym moim zwierzakiem płaczę jak bóbr. A porównywanie zwierząt do ludzi? Przypisujesz mi cechy jakich nie posiadam. A to że podobają mi się koty rasowe(lub wyglądające jak dana rasa) odbierasz jako wadę. Każdy może przecież napisać jaki kot/pies mu się podoba Dachowce tez są spoko ale nie chcę takiego kota w domu bo to krejzole a nie mam nerwów żeby po raz setny wsadzać kwiatka do doniczki czy przypinać firanę bo kociak się na niej bujał(kot ciotki) Nie czaję powodu Twojego oburzenia. A te rasy które wymieniłam w większości należą do leniwców.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora