Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 05:27   #875
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hexe7 Pokaż wiadomość
dzięki za szybką odpowiedź
na wcale nie mam ochoty na początek tak drogiego zestawu kupować, ale ten tańszy z neonail jest ze słabą lampą, a przeglądając wcześniejsze posty zrozumiałam, że najlepiej mocniejszą lampę chyba

a może macie coś dobrego i nie za drogiego do polecenia? 200zł spokojnie mogę poświęcić
jesli nie chcesz wydac duzo pieniedzy na zestaw to lepiej go nie kupuj w ogole. ja tak zrobilam tylko ze z zelami i potem i tak musialam wszystko wymienic bo nic sie do uzytku nie nadawalo, strata pieniedzy. lampe na 4 zarowki kupisz za 60 zl (w slabszych lampach moze ci sie po prostu nie utwardzac). ja za baze i top zaplacilam 160 zł, ale jestem zadowolona i wiem ze mnie nie zawioda. lakiery za to kupuje po 29 zl takze pewna kompensacja jest

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kate_banachowicz Pokaż wiadomość
Moje naturalne paznokcie BYŁY w idealnym stanie, twarde zadbane i długie. Kobieta matowiła mi płytkę bloczkiem a firma z której były lakiery to OPI
dlatego ja nie matowie paznokcia :P i teraz rosna mi piekne, nie rozdwajajace sie paznokcie. moge rzec wrecz ze ich stan znacznie sie poprawil
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora