Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-11, 16:06   #146
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Jednak będę zapuszczać włoski, no przynajmniej zapuszczę jeszcze troszkę i zobaczę jak to będzie wyglądało. Smutno może wyglądają, gdy są rozpuszczone, ale jeśli, np. zaplotłabym jakiś warkocz albo je lekko zakręciła, myślę że wówczas efekt byłby ładniejszy.

Z tym zaniedbaniem ciągle nie rozumiem, bo gdy słyszę słowo "zaniedbanie" widzę przed oczami jakiegoś faceta, który w ogóle nie dba o higienę i chodzi podpity.. Czy dla Ciebie każdy, kto nie reguluje brwi, ale ma zwyczajne naturalne i ubiera się kolorowo, trochę dziecinnie - jest zaniedbany??

To powiedz o co chodzi? Tobie sie podoba, mezowi tez, chcesz cos zmienic, ale nie widzisz w zasadzie nic co moglabys zmienic. Troche chcesz, a troche nie.
Dla mnie kobieta z takimi mozliwosciami, ktore masz - fizycznymi, zaczynajac od ladnych oczu, ladnego koloru wlosow, pieknej skory ( wiesz jaka mam skore po ciazy? Siasc i plakac), a nie robiaca z soba nic, oprocz biadolenia, jest nie zadbana. Tak, twoje zaniedbanie to glownie te brwi, ktore walkuja dziewczyny od pieciu stron.
Kobiet brzydkich nie ma. Uwierz mi. Ja zadnej brzydkiej nie spotkalam a zyje dlugo. Sa nie zadbane. Albo takie ktore nie potrafia podkreslic tego co w nich ladne.
I nie wiem czy ty na sile chcesz tylko potwierdzenia, ze jestes fajna dziewczyna ( a jestes, i to wiekszosc ustalila) czy chcesz zmian czy ci sie podoba.
Tu mowisz ze nie masz pimyslu na wlosy, tu mowisz o kucykach, tu ze codziennie rozpuszczone, a tu o kreceniu lokow czy fal i pleceniu warkoczy.

I dobrze. Chcesz dluzsze - luz. Tylko nie zeby wisialy i dyndaly smutno i oklapniecie ( sama mam oklapa i wiem ze nie wyglada to korzystnie). Tylko cos zrob. Koczka, warkocz, loki. Pobaw sie tym co masz, bo masz duzo.

Zrob sobie te brwi ( to naprawde nie bylo zlosliwe, ale wygladaja zle).
Nie boj sie bycia kobieta swiadoma tego co masz. Nie musisz wygladac jak stara lumpeciara, pudernica etc, ale to o czym mowia ci dziewczyny to podstawy.
Moze sprobujesz pobawic sie cieniami, kreska? Jakims soczystym blyszczykiem? Rozem do policzkow? Jest duzo mozliwosci. A zmyc zawsze mozna. Ja bym w zyciu nie powiedziala ze bede wygladac w jaskrawych kolorach super i odkrycie zycia - wygladam. A glupawo sie bawilam cieniami.
Ja do sportowego stylu nie mam, reszta tak mi sie nie bardzo podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje, choc oponowalabym za czyms mniej dziewczecym a bardziej kobiecym.


I tak, jak o siebie zadbasz, jak juz sie odwazysz to bedzie cie widac. Masz swietna figure, piekna talie ( ilez bym dala...) i nie boj sie tego.
To jak beda postrzegali cie inni zaczyna sie w twojej glowie. Pokazalas sie na forum jako zakompleksiona dziewczyna. Gdybys nie zadala tego pytania czy jestes brzydka gwarantuje ci ze uslyszalabys komplementy ( nie dlatego ze to mile, ale dlatego ze nikt by nawet nie pomyslal ze jestes brzydka) i uslyszalabys o brwiach.
Wiem ze walka z kompleksami nie jest latwa, wiem ze ciezko sie przelamac. Wiem, ze kilka przykrych slow wpija sie w glowe i uporczywie trwaja. Ale jestes kobieta, ktora moze naprawde duzo. Przy niewielkim wysilku.
I przede wszystkim - jestes kobieta. A nie dziewczyna, ktorej wmawial ktos farmazony o brzydocie.

I juz. Nie odbieraj tego zle, siadz, przemysl, usmiechnij sie i pokochaj siebie.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję za tego posta Chcę coś zmienić, brwi na pewno wydepiluję lub pójdę z nimi do kosmetyczki, będę się malowała częściej i zakładała mniej sportowe ciuchy, a bardziej kobiece - bo takie mam w swojej szafie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Masz naturalnie falowane włosy. Jest tu jeszcze ktoś poza mną z CG? Błagam niech ktoś jeszcze jej to powie
Chodziło mi raczej o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:
https://polki.pl/we-dwoje/fale;-;wlo...to,108822.html
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując