Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 09:25   #257
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez TimeWillTellMe Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, mam nadzieję, że tak.
Może któraś z Was będzie w stanie mi doradzić

Mam cerę mieszaną, z zaczerwienieniami i naczynkami, nie mam trądziku ani wyprysków, czasem jakieś drobne niedoskonałości.
Od zawsze mam problem ze świeceniem się, ale od niedawna zmagam się z bardzo przesuszoną skórą. Po umyciu jest aż biała, widać suche płaty skóry, nie ma mowy o nałożeniu podkładu czy bb kremu bo wszystkie suche skórki są podkreślone. Testowałam pare kremów nawilżających jednak nic mi nie pomaga od paru dni zaczęłam stosować mieszankę: żel hialuronowy i oliwka Hipp, jednak jest jeszcze gorzej. Oprócz tego używam tylko żelu normalizującego Ziaja liście manuka i płynu micelarnego Garnier 3w1.

Jeszcze nigdy moja skóra nie była w takim stanie, jest szorstka, wygląda to bardzo źle. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu czegoś odpowiedniego dla mojej cery co ją nawilży. Pozdrawiam
najlepszy krem nawilżający za przystępna cene to krem LRP hydraphase rich-na pewno pomoże; sa droższe kremy ale nie stosowałam;
ale jesli chcesz naturalnej pielegnacji to jest mnóstwo substancji nawilżających; pomoże tobie np ekstrakt z jabłek-który nawilza , leciutko złuszcza i lubi się z cera naczynko wą; jest tez mocznik, kwasy hialuronowe, olejki, kremy robione..jest w czym wybierać
na juz to radze hydraphase a przedtem zrobić peeling enzymatyczny; ziaje bym odstawiła, niewiele tobie da
świecenie cery wyreguluje retinol, olejek tamanu i inne rzeczy

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-12 o 09:27
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując