Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-05, 23:07   #2396
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
u mnie 22*C.. ochłodzenie się przydało Bardzo ciekawe to skakanie z samolotu! mnie ciągnie bardziej do adrenaliny z wyścigów samochodowych. Szwagier mnie tym zaraził
Super paznokcie i ciekawe,odważne kolorki
U mnie po południu było ciepło a teraz wyszłam z psem w zimowej kurtce..
Ja w lipcu jadę na tor wyścigowy pod Warszawę, bd siedzieć na pasażerze.. Kocham moment przyspieszenia!
Skakanie z samolotu super ale mnie i tak bardziej ciągnie do motoryzacji.. Powinnam być chłopakiem.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A Tofik ma znowu całe ręce w kropki
Wygladam jakby mnie pokrzywą poparzyli I co ja mam ze sobą zrobić?
Siostro alergiczko...
Wapno i weź prysznic, nie jedz nic ostrego.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja bym się na to nie pisała. Nie lubie uczucia swobodnego spadania.
Skakałam kiedyś z drzewa do wody na wysokości jakieś 10 metrów i nie pokochałam tego uczucia.
Ekhem, z drzewa do wody bym się bała..
Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
pokażę pokażę dziś po pracy oki, bo właśnie dotarłam na 10 i swoje 4 godzinki muszę odsiedzieć hahaha
- a apropo prośby mam właśnie w tej chwili na pazurkach fiolet a na nim osławiony max factorek hihi ale się chwalę
A my się chyba nie znamy Trelle/ Morelka jestem, jak wolisz .
Też maluję właśnie fioletowym catrice i na to MF.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę (bo nie wiem, czy się już chwaliłam), że mój Braciszek przyjechał do Wrocławia i się dzisiaj widze z nim i jego chłopakiem
O, to miło spędzisz czas .
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mieszkam nad morzem

Ten róż to Miss Sporty. Chyba 347. Wczoraj z nudów stuningowałam go brokatem z TKM
Zła a gdzie dokładnie?

Fajnie wygląda z brokatem.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Leciałam na niego, dopóki mi nie powiedział, że ma chłopaka

Wyjdź.


Przesłać Ci muszelki/piasek/wodę ?
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Ja też chcę skakać z samolotu!
Piękne mani, MF jest świetny.

Ja mam AZT i biorę Claritine. Średnio działa.
Skacz ze mną!
Dziękuję

Na mnie po 6 latach Claritine przestało działać, niedługo jadę po coś silniejszego..
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kity to podobno fajna sprawa. Mój szwagier ma od zeszłego roku wykrętkę na kity Ale z tego co wiem, to jest dość ciężki sport do opanowania.

Skok z samolotu- no way! Podziwiam Twoją odwagę

Nie pochwaliłam Twoich pazurków- bardzo ładne Ale na szczęście jeszcze nie choruję na tego MF
Trzeba mieć trochę siły żeby utrzymać latawiec ale najważniejsze, to dobrze nauczyć się techniki zawracania bo można popłynąć za daleko a nie wyobrażam sobię zgubić wyporzyczony żagiel co kosztuje ok 5 tys.. Ja choruję już od 2 lat ale byłam za mała na kajta .

Już nie moge się doczekać ale u nas w Polsce to jest straszne zacofanie. Najbliżej mam do Berlina.

Dziękuję Ekhem, JESZCZĘ!

cdn
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora