Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-08, 15:25   #3124
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej kochane
Żyję, tyram jutro nadrobię
hej Aga

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o jak się cieszy, że pokusiła
no a jak

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
z tego, co obczajałam w butelkach, jest baaaardzo podobny Zoya Dot. Może będzie dupe, ale to muszę na paznokciu spr. piękny jest
trzeba będzie się za nim kiedyś też rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chevron (mam nadzieję, że dobry wzrok macie ) z różami
absolutnie cudne muszę kupić sondę z większą kulką, bo moja jest maciupeńka i strasznie źle się nią robi kropki, co dopiero kwiatki :P

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ogólnie to kupiłam wszystko poza drugim topem z SH, piaskiem z Wibo nr 4 i neonem z Lovely i właśnie sobie przypomniałam, że nie kupiłam też bazy peel off, zapomniałam ją wpisać na listę na pocieszenie zamiast neona z Lovely kupiałam sobie Rimmel Rita Ora Sweet Retreat wstąpiłam też do Natury i capnęłam z My Secret Sugar Top Coat, bo ostatnio przeglądałam bloga Anuli i sobie o nim przypomniałam plus ciekawostka, była niedawno promo w Naturze, a dzisiaj wchodzę, a tam lakiery poprzeceniane

przy szafach pusto, ale zabiła mnie pracownica Rossmanna, stoję przy szafie SH szukam Perky Pink, a ta sobie podchodzi do szafy Wibo, bierze jakiś lakier i capie sobie po paznokciu
Rossmann dostaje ode mnie karnego kotasa za to co się dzieje na tych promocjach i jak to wszystko wygląda
kotas <3 no a to co się dzieję w Rossach to jakaś paranoja ja nie zauważyłam masakry, ale to dlatego, że wzięłam swoje i uciekłam, nie patrząc nawet na te obłąkane twarze
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora