Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 07:58   #3131
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Booorze

No jasne ;D Zaraz Ci zapodam zestawik mojej dłoni
2011/2012- KLIK
lipiec 2012- KLIK
sprzed paru dni- KLIK


Jestem, jak zwykle, pod wrażeniem zmiany A ta zjawiskowo pozdzierana perła do granic możliwości podkreśla jak bardzo udało Ci się zmienić
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Chwalę się podbojem Rossmanna ;D Jak na razie Bellki wygrywają
Nono, dzieci palce lizać
Rzeczywiście widziałam tę czerwień, ale szukam jednak czegoś bardziej żywego, takie krwi tętniczej
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Warto! Warto! Pomarańczka może nie moja do konca, ale i tak lubie pooglądać!
Dzięki, przemiło mi!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam mani następne. Na blogu też jest

Nie wiem co innego napisać - rewelacja
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę, pokusić Zrobiłam testy tych burżujków i są zajjsgdvdbiste Jedna warstwa i pełne krycie Jak któraś sie zastanawiała to niech leci i bierze, za tą cenę warto. Lecę dobrać jeszcze 2 one są lepsze od essiakow Nawet ten jasniutki kryje po jeden warstwie jestem zakochana. Kurde
Foty rób i opisy
Nigdy nawet nie podchodziłam do ichnej półki z lakierami, nie sądziłam, że może tam być coś fajnego
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiecie.. jak ktoś planuje iść do Rossmanna jutro albo w niedzielę to.. marnie to widzę poszłam dzisiaj z nadzieją, że dorwę różowego neona z Lovely i półki puste, tak jakby ich od środy nie uzupełniali
Tak faktycznie może być, bo pewnie mają ograniczoną ilość towaru przeznaczoną na promocję... co jest po prostu chamskie, ale większość sklepów ma taką politykę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chevron (mam nadzieję, że dobry wzrok macie ) z różami
Zakochałam się!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chyba między innymi dlatego nie wchodziłam ostatnio do rosów. Szkoda nerwów.
Poza tym drażni mnie tam fakt że ekspedientki nie zwracają uwagi na otwieranie produktów, wręcz same to robią- co z resztą zauważyłaś.
Zależy gdzie - u mnie zwracają. Wiadomo nie upilnują wszystkich, szczególnie jak jest 10 razy więcej klientów niż zazwyczaj, ale nie raz słyszałam, jak babki kogoś upominały.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wrzucę dziś foto porównania butelek


I mam neonik, kolor chusteczkowo wyszedł, bo to i tak nie to. Różowa brzoskwinia, sama nie wime, jak go nazwać. Na blogu jest też.
Zoya jest boosska Ale Evelinkowi też nic nie brakuje, może sie jeszcze rozejrzę za nim dziś

Domyślam się jak może wyglądać na żywo
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora