Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 19:57   #3143
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest! Wczoraj byłam u fryzjera, to i na paznokciach zmiana, czyli kwadraty
Podobują mi się

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51298603]Nadrobie później,ale chciałam Wam powiedzieć że byłam w Rossie.Co tam się dzieje! Nie kupiłam tylko tego brzoskwiniowego rimmela,ale zamiast tego kupiłam duo z Wibo [/QUOTE]
O matko a u mnie luzik, wszystko w szafach ale szminek faktyczni bałam się macać

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

To jest armagedon kobieto Zarwałam dziś teoretycznie przypadkiem koszykiem od starszej pani W przypadku testerów szminek to wyglądają jakby ktoś je normalnie powygryzał nie mówie już o macaniu pełnowartościowych produktów bo jak już wybrałam szminkę to oczywiście zajrzałam dla pewności czy niemacana. W przypadku lakierów jakby tornado przeszło po wystawach, porozwalane i te kobiety które biorą po kolei odcienie i malują na kciuku warstwę na warstwie Ale swoje chciejstwa zaspokoiłam chyba, że coś mnie jeszcze natchnie w internetach
Boszzzzz masakra Tracę wiarę w ludzi choc przyznam się, że tusz zmacany odłożyłam Normalnie wyschnięty na wiór był :/

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
to ja w końcu pokażę swoje paznokcie, dużo paznokci
najstarsze, pseudo kwiatki i kropki
Same piękności a ten nudziak urywa dupencję
Tak jak Anulka radzi, troszkę tylko boczki bym podpiłowała - radzi ta co migdałków nie potrafi wypiłować

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
u mnie Cake Pop
Nooooo kurde, podoba mi się bardzo a na Insta jakoś inaczej wyglądał Japierdylam

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
I pomalowane
Faaaaajny maniutek

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Genetyki nie przeskoczysz, ale moja płytka wydłuzyła się niebotycznie.. aż do granic absurdu. Ostatnio jak chciałam skrócić na zero to musialam przyrost odsuwać spod paznokci..
Zazdroszczę- wiem powtarzam się i wiem, że nie przepadasz za nim ale ja bym tak chciała jeszcze o mm lub 2, żeby się moje wydłużyły

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pewien szanowany profesor z wydziały filologicznego na wykładach zawsze powtarzał, że Izabela Łęcka to dz*wka i jej nienawidzi


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Chwalę się podbojem Rossmanna ;D Jak na razie Bellki wygrywają
Iiile dzieci cuudnych a te Belki super- u mnie ich nie ma

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam mani następne. Na blogu też jest
Piękne niby proste a takie eleganckie cuuudne !!
Cdn....
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora