Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-17, 19:33   #2596
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część III

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Adrianna sorry ale nie muszę Ci nic udowadniać,bo poprostu mozesz i masz prawo wierzyć w co chcesz nawet jeśli nie masz racji
Mój org tak zawsze reaguje, że z opóźnieniem dostaje rozwolnienia, jak np zatrułam się truskawkami tak samo dostałam biegunki po paru godzinach dopiero, a że nie skojarzyłam ze biegunka po truskawkach... na drugi dzien tez je zjadlam i też dostałam biegunki po paru godzinach (jadłam je na pusty żołądek, nie wiedzialam ze to mi zaszkodzi)

Smerfetkaaa , można znaleźć rowniez wiele zrodel w internecie mówiących że biegunką nazywamy również jedno wodniste wypróżnienie ...na czynnik drażniący
często pojedyncze wodniste wyroznienie wlasnie dostaja osoby ze stresu np przed egzaminem i wtedy mowi sie'' o dostałam biegunki z nerwów''

ide do lekarza jutro i poproszę o testy alergiczne na te składniki poszczgólne które mam w leku to się wyjaśni
Ale to, że ktoś mówi, że dostał biegunki z nerwów, to nie znaczy, że z medycznego punktu widzenia to biegunka . O to mi chodzi. Raczej jest to reakcja na stres i tyle.

Ja sobie mogę powiedzieć, że tarczyce leczy się zielona herbata, ale co z tego, że w to wierzę? Z medycznego punktu widzenia to nic nie znaczy 😏.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora