Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 21:07   #583
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha
a ja mam jeden lakier z tych taka zgniła zieleń trochę, metaliczno taka jakaś dziwota no ale to był w zasadzie strzał, bo po tych ich kropkach to się nie idzie poznac a jak się okazuje mają tez perełki...

O super tylko jeszcze nam podaj sprzedawcę

przydałoby się rozszyfrować te kropki, aale jak
Dokładnie te ich kropki to ni w ☠☠☠☠e ni w oko i nawet napisałam im w komentarzu, ze z tym to doopa jest..

tu sprzedawca

Swoich zamówiłam kilka, które albo widać było od razu, ze kremy albo mocno mnie zaciekawiły - zobaczymy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na środku płytki i trochę z boku też tak jakby się łuszczyła
miałam kiedyś coś takiego, to chyba wysuszenie. Wypolerowałam, dałam odżywkę i przeszło...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O Ty!!! Perły, brrr...
Ale dobrze, jak dolecą to pokaż wtedy zrobimy zamówienie ;D
Nooooo własnie, na kropce niby coś wygląda na brokat... a tu albo perła albo frost w ostateczności ale też taki smużący z deka...

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
2 i 3 mani szczególnie mi się podoba śliczności



boski kolor, podzielam Twoj zachwyt
Dzięki

Noooo a na tych zdjęciach to on nawet nie dorównuje temu co na żywo jest..

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

No właśnie...jak wybrać z tych zdjęć jakikolwiek kolor a w ciemno to ja dziękuję, już mi się nie chce bawić :/ liczymy na Mgiełkę
będę informować

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Brakowało mi twoich paznokci

Zdjęcie trochę nieostre, ale i tak widać, ze jest pięknie
mi trochę brakuje moich migdałków, ale nie idzie mi ostatnio piłowanie..

Nooo... niestety mój tel już nie robi takich zdjęć jak kiedyś

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Mgiełko nie marudź, dobrze jest, tylko delikatnie do podpiłowania, ale jak nie masz serca do nich to nie ma co ruszać, przyjdzie i na to okazja
ten ostatni, powiem Ci że jaj mi nie urwał, ale to może tak jak mówisz kwestia oświetlenia, bo te drobinki co w nim połyskują to mają potencjał. ja to bym prosiła jak będzie kiedyś okazja o zdjęcia w świetle dziennym
aaa i kuruj się
No właśnie wolę ich nie ruszać, jak mam całkiem zepsuć... zmysł migdałkowy mi się zepsuł?!

Ojjjj myślę, ze urwałby na żywo.. ale ja czułam nawet po tej ich "kropce" na stronie, ze to może być coś ekstra. I mnie zwalił z nóg szczerze mówiąc... zwłaszcza za tą cenę!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora