Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki The Balm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-06, 14:37   #863
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Podobaly mi sie jeszcze dwa nawet trzy roze . Down Boy i Pinstripe z serii Instain i te na pewno kupie , natomiast trzeci jest piekny ale zbyt perlowy na zime Hot Mama ,no i lekko podobny do Orgasmu Narsa ktorego wlasciwie nie uzywam wiec chyba nie ma sensu go kupowac . Ogladalam kilka palet z cieniami , wybralam ta najbardziej znana Nude Trude , ale byly jeszcze Meet Matt Nude, Shady Lady chyba nr 2 i Balm Jovi ktora jest bardzo ciekawa . Sklaniam sie do tej Balm Jovi . Czytalam dobre opinie o korektorze , ale go nie probowalam w sklepie , najjasniejszy wydawal mi sie ciemny , ale moze sie myle ?
oooj te roże z instain są śliczne!
hot mama nie jest podobna do narsa to bardziej brzoskwinia i na żwyo wychodza zupełnie inaczej- na blogu nawet mam porównanie, ale na zdjęciach kolory inaczej wyszły i aż tak nie widać tej różnicy
a o który korektor Ci chodzi ?, bo są dwa dokładnie. Ja mam w słoiczku

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam Maryśkę... nie wiem co mi odbiło - chyba magia internetu, bo jestem typem chłodnym, a maryśka to raczej dla cieplaków. No nic poużywam i zobaczę. Kosztowała 12e więc to chyba ok cena.
ja typ chłodny (no może nie tak maksymalnie, ale jednak) i jest git może jednak Ci się spodoba?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując