Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 11:02   #30
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Kilka słów wyjaśnienia, odnośnie niezakupienia: dotyczy organizatorek Kasiaa i Agnieszka32.

Kasiaa:
Mam pytanie, kto tak naprawdę rozlewa i odpowiada za techniczny stan odlewek? Czy osoba - nick wizażowy Fryzjer007 (Tżt), (o ktorej jest chyba w wątku, że jej wpłacamy, nie Tobie)? Ręce mi opadły, jak okazało się że we Flowerbombie jest zepsuty atomizer (nie da się naprawić, jak ten z targowiska ) a pół Cinema wylane. To są koszty!!!!! i nie z winy fabryczne atomka 5 ml, a z niedokręcenia. Znam tę wadę, ale to była inna przyczyna. zglaszalam Ci to w watku, nie zareagowałaś. Dałaś tylko notkę, że zakupy szczęśliwie zakończone. No, dla mnie akurat nie. I fakt, że inne osoby miały odlewki ok, nie pociesza mnie,bo ja nie miałam. To jak z targowiskiem. Jak jednej osobie dobrze się wymiankuje z Xem to drugiej niekoniecznie musi się tak samo wymiankować z tymże Xem.
Co do Flowerbomba, zorientowałam się niedawno, bo posiadałam próbkę a Twoja czekała na poźniej. Nie muszę chyba dodawac, że Cinema zwietrzało - potwierdziła doświadczona ekspedientka w jednej z krakowskich perfumerii. A i sama poczułam - też miałam próbkę. FM by dłużej trwało.
Zadziwiające. Niby przez maturę nie ma się czasu aby rozlac Cinemy, a teraz co dzień pojawia się nowa flacha do rozbiórki? Kasiu, nie wierzę, że Ty rozpsikujesz. Bo kiedy byś się uczyła? Już trochę zakupuję, sama czasem psikam i to chwilę trwa. Jak mogę poważnie traktować takie zakupy, gdzie nie wiadomo, kto organizuje, kto rozlewa, kto wysyła? Jak to rozlewanie wygląda? Flowerbomb taki dość słabiutki i trwa pół godzinki a ten z próbki ze 4 - 5 godzin. Myślałam, ze to organizatorka ma robić odlewki. I na dodatek otrzymałam rzeczy praktycznie bezużyteczne. Nie wiem, jak z późniejszymi zakupami u innych, ale ja nie jestem zadowolona. Nie odpisałam, a wiem to komu bym odpisała? Bardzo niejasna sprawa.
Zresztą jak już miałam w środę wpłacić te 33,77 zł, okazało się, że wykluczyłaś mnie z listy. Jak teraz patrzę na te bidne odlewki - może i lepiej.


Agnieszka32.
Ja nie zrezygowałam z d'italie ani Island Water. Zaznaczam to wyraźnie!!!! Jeden termin wpłaty uplywał 15go stycznia drugi 10go lutego a Ty odebrałaś mi mililitry dużo wcześniej, przed 13tym stycznia, bo nie potwierdziłam a prośba o potwierdzenie powinna być w pierwszym poście, żeby nie trzeba przeszukiwać całego wątku.
W żadnym wątku nie trzeba wciąż potwierdzać, chyba, ze zmieni się sklep, cena, termin. Tu nic takiego nie było. Wciąż widziałam się w pierwszym poście. Przekaz wypisany na d'Italie, piszę do Ciebie PW w odpowiedzi na PW z 8go (bo ją teraz zobaczyłam) - nie odpisujesz. 14go chciałam wpłacić. Odpisałaś w wątku w tonie, powszechnie uznanym za niegrzeczny, że nie.
Na maila nie moglam odpowiedzieć, bo z tego adresu już od dawna nie korzystam. Kiedyś jeszcze wyslałam z niego potwierdzenie wpłaty do jednej z organizatorek, potem mialam reinstalację systemu i straciłam hasło. Owszem, wiem, mail powinien być, więc wkrótce podam nowy adres ale wszystko z tamtej skrzynki pozostanie dla mnie tajemnicą.
Wpisów w profilu nie czytam, albo rzadko. Takie dziwactwo. Skrzynka pW była zapchana, kto chciał, zauważył. Szkoda, że ja tak późno. Bardzo możliwe ze potwierdzałam Ci, bo przeczytałam wątek, nie dam głowy. Ale jeżeli to było w momencie zapchania, być moze nie zwróciłam uwagi na angielski napis, nad spisem wiadomości, że jest zapchana i nie poszło.
Ale to nie chodzi o profil, maila, pW, na które odpisałam, z kilkudniowym opóźnieniem. Chodzi o to, że spokojnie by ta wpłata była na czas. Jak i u wszystkich innych organizatorek, co widać w wątkach. Ale...to dopiero jest ambaras aby dwoje chciało naraz
. Zgłosiłam się 13go do wątku Island Water. Na pW odpisałam 13go,że miałam takie a nie inne problemy ale wpłacam. 13go nawet nie było chyba jeszcze chętnych na te odebrane mililitry w obu wątkach, ktore ogłosiłaś jako wolne. Czemu sądziłaś, ze ich nie chcę?

Takie sprawy niesłychanie mnie dziwią, bo sama biorę udział w kilku naprawdę świetnych zakupach, co trochę trwają. I co? Otóz nic. Wszystko bardzo dobrze się "zakończa" i wszyscy jesteśmy zadowoleni i słowa nie dam na te zakupy powiedzieć!! To są te z najfajniejszych z fajnych, w miłej atmosferze.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując