Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:30   #5004
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba też dzisiaj nigdzie nie wyjdę, pogoda kusi, ale nie mam weny
czuję się jak kapeć, zrobiłam wiosenne porządki, żeby zająć czymś głowę, nawet okno umyłam, wyprałam rzeczy ręcznie, oczywiście tylko te, które wymagały prania ręcznego

dziękuję

mi się nic dzisiaj w sobie nie podoba, Boże

nutrissem nigdy nie farbowałam, a do L'Oreala obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń
no ja właśnie skończyłam okna myć i ogarniać pokój już na święta a zaraz Tż wpada i jedziemy do niego na grilla....

Ja to się źle czuje przez to że mi znów zżółkły kłaki ;( Mi to sie każda farba mega szybko wypłukuje.....zarówno Garnier jak i Loreal więc już nie wiem czym teraz sobie zrobie włosy ;/


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
raz robilam podejscie do garniera Nutrisse z oryginalna woda i nie bylam zadowolona wiec odrazu potraktowalam je palette 219 wiec w tek kwesti sie nie wypowiem
a co do zostania w domku to fakt...hehe sa jednak jakies plusy szwow na stopie, nie musze sie martwic ze kiepsko wygladam, bo sie ludziom na oczy nie pokazuje, moj Tz widzial mnie juz w roznych odslonach takze mam pelen chillout

mój też już mnie widział nieraz w tak tragicznym stanie że dziwie się że jest jeszcze ze mną ;p widocznie musi mnie kochać bardzo....ale przed jego rodzinką zawsze chciałabym się dobrze prezentować eh...a dzisiaj jakoś brak mi tej pewności siebie...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:35
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora