Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 17:40   #2624
fiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 54
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
jakiś czas temu zaczęly mi bardzo przeszkadzac wagry na moim nosie.wiec wzielam sie za wyciskanie.teraz mam je na nosie,czole,policzkach i brodzie jestem przerazona,bo im wiecej wyciskam tym wiecej ich jest i szybciej sie pojawiaja nie wiem juz jakie kosmetyki stosowac a jak widze czarna krope to od razu wyciskam tego robala
Mam dokladnie ten sam problem.Zawsze wyciskalam,ale one zaraz znowu sie pojawiaja.Stosowalam przez 3 miesiace krem z kwasami na noc i maske algowa 2 razy w tygodniu i skore mialam ladna.Pory jagby mniejsze.2 tygodnie temu przestalam smarowac kwasami bo wydaje mi sie,ze 3 miesiace to juz wystarczy i znowu mam te czarne kropki.Tragedia.Chyba wroce do kwasow i przetwam jakos do wiosny,bo teraz przy moej jbladzienkiej twarzy te wagry wygladaja tragicznie.Jak nie wyciskam wydaje misie,ze pory robia sie mniejsze,ale jak powstrzymac sie od wyciskania kiedy pojawia sie multum wagrow.Tragedia.Jak dotad moj jedyny ratunek to kwasy i algi.Wszystko inne zawodzi.

Edytowane przez fiona
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:42
fiona jest offline Zgłoś do moderatora