Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium :/
Wątek: Solarium :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-13, 11:54   #622
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Pierwsze co mi się nasunęło to:

Nie ma PANI (bo w końcu mam tylko 17 lat... ) obowiązku patrzeć na moj avatar, skoro jest taki wyuzdany. Absolutnie nikt do tego nie zmusza. Nie jest też PANI moim rodzicem, aby mówić mi co mi przystoi

Jak ma PANI coś do poweidzenia, to zapraszam na PW, bo jak widać to jest temat o SOLARIUM
To co miałam do powiedzenia już powiedziałam, ale może dodatkowo wyjasnię :

Kwestię obrazka poruszyła inna Wizażanka; ja odniosłam się do tego co napisała. Rozumiem jednak, że w Twoim mniemaniu za zgodne z tematem wątku uchodzą jedynie te posty, które wyrażają aprobatę. Błąd...

Nie mam wzroku selektywnego; mam natomiast prawo do wyrażania poglądów jak Ty do wyboru avataru.

A teraz coś ściśle związanego z SOLARIUM:

Cytat:
Napisane przez madziak1990
A czym mogę zasłonić sutki?? a może bym sobię tylko ramiączka odpieła od biustonosza
Cytat:
Naprawdę to od Ciebie zależy
Ja zasłaniam tymi "ochroniaczami" na oczy
Jako zaprawiona w bojach uzytkowniczka solarium zapewne zdajesz sobie sprawę z jego szkodliwości, nie zakładaj jednak, iż mają o tym pojęcie dziewczyny, którym udzielasz tak niefrasobliwie porad.
Stosowanie okularów do ochrony oczu (!) w solarium jest KONIECZNE. Niewłaściwa ochrona albo jej brak może doprowadzić do TRWAŁEGO USZKODZENIA WZROKU.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując