Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 15:16   #1539
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
kinaptsu - koniecznie zdaj relację jak się włoski mają i powiedz co to za specyfiki
Postanowiłam odstawić na chwilę moje ulubione ostatnio szampony Lush i 'faith in nature' w imię, znanych chyba Wam wszystkim bądź większości, kosmetyków do włosów JÁSÖN. Wybrałam wersję aloesową [aloes bardzo mi odpowiada] i szamponu i odżywki. To dwie potężne półlitrowe butle. Do spróbowania zachęcił mnie niezły skład [aloes na pierwszym miejscu, brak parabenów, brak SLS i SLES, całkowicie biodegradowalny, nie był też testowany na zwierzętach]. Odczucia mam bardzo podobne jak po aloesowej wersji 'faith in nature' jednak bardziej odpowiada mi odżywka JÁSÖN [lepsza konsystencja, delikatniejszy zapach]. Włosy są cudownie zmiękczone, lekkie i satynowe Do szamponu i odżywki dobrałam sobie maskę marki 'naked' - shine, coconut & shea. Tutaj skład nie jest już tak piękny, ale też całkiem niezły [nie ma sulphates, parabenów i petrochemikaliów, również nie był testowany na zwierzętach >> dla mnie to b.ważne]. Maska ma nadawać połysk włosom. Jestem po dwóch użyciach, uważam, że efekt jest, aczkolwiek bardzo delikatny. Zależało mi na nabłyszczeniu naturalek, może po kilku kolejnych użyciach eket będzie jeszcze lepszy
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora