Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:59   #3118
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ze wszystkich farb jakich używałam do tej pory ( wella, wellaton, londa, garnier, l'oreal ) tylko palette dała mi intensywny kolor i pożądany przeze mnie bo u fryzjera zawsze za żółto kolor po palette bardzo długo utrzymuje się na włosach dzięki temu od 4-5 lat moje farbowanie wygląda tak : odrost i tylko malaksowanie na długości na 5 minut albo nawet wcale ja już mam blond od 6-7 lat schodziłam z ciemnego brązu, który wyglądał jak czerń chyba jestem dowoden na to że nie niszczy włosów aż tak jak krążą plotki bo powinnam być już łysa w takim razie a włosy jednak mam i o dziwo rosną długo używałam tych farb z aktywatorem rozjaśniania ale dzięki Bunny i dzieczynkom zrezygnowałam z nich i jestem mega zadowolona
gdzie można zobaczyć Twoje zdjęcia ?

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

nie śmieje się z Ciebie, tylko śmieszą mnie takie powtarzane "teorie", które za nic mają odzwierciedlenie rzeczywistości

kto pyta, nie błądzi-przyznaje racje.. ale z tego co pamietam Ty nie pytałaś a stwierdziłaś już fakt, że "palette niszczy"
ja widziałam włosy po pallette zarówno ciemniejszym jak i jaśniejszym i zawsze były to zniszczone, suche włosy, skóra swędziała itd nikt nie był zadowolony więc się jej boję żadne zdjęcie też mnie nie przekonało o delikatności tej farby
poza tym wiadomo, że każdy oczekuje czegoś innego i ma inne wyobrażenie pięknych włosów


kto pyta nie błądzi- pytałam o delikatną farbę

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2011-06-27 o 16:11
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora