Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-20, 14:29   #4
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Sicilia, dziękujemy za nowy wątek
A mogłabyś powiedzieć jak pachną oba kremy koloryzujące?

Anula, też trafiłam na ten artykuł i właśnie czytam
A teraz to Ty mnie zaciekawiłaś ... dlaczego się zaciekawiłaś co robię?

Przeczytałam i mam mieszane odczucia - to jasne, że wszystko czego używamy ma na nas wpływ, ale żeby od razu tyć? Od szamponu?? Niech się no ktoś mądry wypowie, bo dla mnie toto jakoś mało prawdopodobne...
Green people to samoopalacz do twarzy, pachnie ziołowo-warzywnie... ten zapach trudno mi przyrównać do czegoś konkretnego, nie jest odrzucający, pachnie trochę jak niszowe perfumy, nie każdemu może odpowiadać. Warto jednak dodać, że na skórze utrzymuje się dość dlugo. Co ciekawe, nie czułam typowego zapachu samoopalacza, a kolor jak najbardziej ładny. Pat&Rub to krem koloryzujący do twarzy, pachnie lekko ziołowo, nie jest to jakiś powalający zapach, ale szybko się ulatnia, więc nie ma problemu.
Na koniec kredka do oka alva z certyfikatem ecocert. Kupiłam, żeby sobie malować wewnątrz oka (więc skład był szczególnie ważny). Kolor jest czarny, bardzo głęboki. Kredka jest miękka i nie "boli" przy malowaniu. Kredka się trochę ściera pod koniec dnia, ale na pewno nie po godzinie.

Ten artykuł o otylości od kosmetyków dotyczy ftalanów. Te substancje sa nie tylko w szamponach, ale także w perfumach i innych kosmetykach zapachowych. O ich szkodliwosci czytałam już dawno, teraz doszly nowe badania, że zaburzając gospodarkę hormonalną mogą sprzyjać otyłości. Jest to prawdopodobne
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-07-20 o 14:30
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora