Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 10:22   #358
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
LAVIA
no i kolor bardzo ladny


INFA
no ja caly czas sie waham co ztymi moimi wlosami....znaczy co na przyszlosc.
a teraz w sensie na dniach chyba te mokke zaryzykuje...

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

a wiecie co, ja codziennie pije sobie pokrzywe z mieta albo rumiankiem...po niej ma jakoś sypac na buzi? mnie jakos nie sypie...


dzieki chociaz jak patrze w lustro to nie moge sie przyzwyczaic do takich ciemnych klakow :P ale kilka myc i powinno byc idealnie...poza tym slonko troszke zawsze rozjasni

Co do pokrzywy ja tez mam mieszane uczucia... niby na wlosy mi dobrze dzialala ale na skore nie bardzo tez wyskakiwaly mi po niej rozne niespodzianki...
Ja osobiscie polecam pic bratka pomaga i na skore i na wlosy troszke tez ... i u mnie swietnie dziala na przemiane materii

kurcze chcialam jechac dzisiaj sie gdzies poopalac a slonka u nas brak niby goraco jest ale bardzo pochmurno sie zrobilo po tej nocnej burzy...

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
swietny kolorek i mysle ze zrobila jak pisalam dala jakis popielato perlowy wlosy pieknie ci blyszcza


a dziekuje i polecam 219 albo a10- kazdy musi sobie dopasowac- ja najbardziej cenie ich mieszanke


tez sie ciesze ze juz prawie koniec....



troszeczke chyba wyzsze jak twoje, ale ja kocham wysokie no niestety

przezylismy zakupy z moja mama
miala byc 2 metrowa lodowka a jest... telewizor led sony bravia lodowka boscha bedzie we wtorek dopiero klopoty z transportem...
ale zyskalam nowa torebke w podziece od mam wiec ogolem na plus cale wyjscie
tylko tz wymordowany babskim paplaniem wczorajsze zakupy- od 14- 20

dziekuje Tak- sama zaproponowala mi taki popielaty wiem ze zrobila mieszanke jakis kolorow z 8 ale nie pamietam jakie dokladnie nr... narazie ciezko mi sie przyzwyczaic do tych ciemnych klakow ale naturalniale jest i wloski zdrowsze zobaczymy jak kolor bedzie sie wyplukiwal

http://www.pudelek.pl/artykul/41487/..._gwiazde_foto/ -mlodziutka megan fox
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-07-08 o 10:23
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora