Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-11, 13:43   #1414
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oj nie widać żeby cienie były w ogóle roztarte sam odcień brązu świetnie podkreśla tęczówkę ale do całokształtu, karnacji faktycznie nie bardzo pasuje. Swoja drogą masz świetny typ urody i taka mleczną cerę
Dziękuję za komplement
Co do roztarcia to nie wiem jak wyglądają u mnie dobrze roztarte cienie , ponieważ nigdy nie stosuje tak ciemnych barw. Pani wizażystka bardzo długo pracowała nad okiem, zastosowała ok 5 odcieni brązu, jednak w pewnym momencie miałam wrażenie że wpadła w panikę i dokłada i dokłada tych cieni... A najgorsze było to że cała obsługa sklepu i inni wizażyści którzy robili tego dnia makijaże powiedzieli " No teraz to pani wygląda NAPRAWDĘ ładnie "

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też jestem różowa , i źle wyglądam z żółtych odcieniach.Jednak uważam że nie ma co generalizować , trzeba po prostu samemu zatestować

Edit: Jeszcze jak patrzę na to 3 zdjęcie i widze te pstrokate brwi to nie mogę ... ale pani uparła się przy nakładaniu kredki, ja mówiłam żeby jakimś cieniem bo mam bardzo jasne brwi i będzie widać jasne włoski

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-11 o 13:47
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora