Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box & Box of Beauty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 23:34   #1348
GitFalbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Dostałam Joy box ale zamiast bazy smashbox dali mi balsam esotiq a akurat na bazie mi zależało. nie wiem jak się z nimi skontaktować i czy jest sens
Jaki fail. Jasne, że się kontaktuj. Co to za praktyki, żeby wciskać ludziom coś, czego nie chcą. Wychodzi na to, że już lepiej po prostu kupić tę bazę w wersji mini w Sephorze i darować sobie dodatki w postaci wazeliny i pasty do zębów.

Mnie dziś Memebox też przeokrutnie rozczarował, nawet podobna sytuacja poniekąd. Do super pudełka, które miało być pełne najlepszych z najlepszych tudzież największych wypasów pośród wypasów, jakie dotychczas pojawiły się w pudełkach, wrzucili spady magazynowe i część zawartości najgorzej sprzedającego się pudełka, jakie im się zdarzyło popełnić. Co więcej, na kartce informacyjnej znalazł się inny produkt (nie-spad, w sumie też wypychacz pudełka i trochę spad, ale nie taki bezczelny) a w pudełku dostałam najmniej ciekawy element tego najnudniejszego pudełka. Odechciewa się w ogóle.
GitFalbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując