Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 21:26   #67
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie to nie działa Bo i tak w necie obczaje sama kolekjce, swatche, potemw sklepie, etc. Musiałabym sie odciac od netu, zamknac w domu, a kartę dodatkowo utopić w stawie pobliskim, a i tak bym pewno znalazła sposób, zeby zgrzeszyć

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



A tam, raz sie zyje
Ja mam do odebrania jeszcze w sumie 4 konturówki Ale to sie nie spieszy mi już i do konca marca poczekaja z tym. Poza tym chciałam nowy Blacktrack i Charged Water, ale to tez raczej poczeka, bo kwietniowe kolekcje zaczynaja wołac juz
Mnie Wizaż wyjątkowo nakręca i generuje potrzeby, niemniej fakt, blogi czy gazety też swoje robią. No i gdyby online nie można było zamawiać, to też pewnie rozpuszczałabym mniej .

Matko, nic nie mów o nadchodzących kolekcjach

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
matko, założę sobie chyba blokadę na ten wątek byłam w arkadii, wyszłam tylko z wkładem różu, bo nic mnie nie ruszało, ale teraz jak Was czytam to zastanawiam się nad kliknięciem kilku rzeczy online ta choroba się jakoś nazywa?
Owczy pęd
Nakręcamy się tu strasznie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora