Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 15:43   #741
aniuta26
Zadomowienie
 
Avatar aniuta26
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 524
Dot.: Uczulenie na hybryde

Dziękuję za odpowiedz

Byłam dzisiaj u znajomej która ma stoisko z akcesoriami i produktami do paznokci i jak zobaczyła moje palce to powiedziała,że to raczej nie wina hybryd a właśnie tej nieszczęsnej odżywki,sama mówiła że załatwiła jeszcze gorzej swoje palce jak i paznokcie po odżywce Eweline tylko tą 8w1,też się jej sączyło z pod paznokci przy nacisku,opuszki były suche i popękane i do tego jej jeszcze płytka z czarniała tzn jakieś pręgi się jej porobiły no i cofnięcie płytki-kurczę sama już nie wiem

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Figgaro kochana ja właśnie przed użyciem basa&top semolaca używałam właśnie firmy Makear -u mnie w mieście jedna babeczka ma sklepik z lakierami hybrydowymi właśnie firmy Makear i chiodo,u niej zakupiłam pierwszą swoją bazę no a lakiery cóż podążyłam za modą i koniecznie musiałam mieć semilcki
Jeśli teraz przy chybrydzie,planuję nałożyć bazę&top ashley nails na to hard semilaca i ich lakier na jeden palec a na drugi samą base&top ashley nails i palec z semilackiem uczuli to trudno,będę musiała się pozbyć ich lakierów i eksperymentować z marką Makear i ashley nails
__________________
marzenia się spełniają:[/I]
laserowa korekcja wzroku- OP:25.03.2015 OL:26.03.2015 ....i życie staje się piękniejsze


Wymiana: guerlain aqua allegoria coconut fizz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273321

Edytowane przez aniuta26
Czas edycji: 2016-08-11 o 14:54
aniuta26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując