Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzura dla maliszenki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 11:05   #13
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: cHCĘ fryzury która wyszczupli mi twarz:)

przedwczoraj byłam u takiej młodej fryzjerki i ona powiedziała, że zetnie mnie tak, żeby moja twarz się dobrze prezentowała, a też mam twarz pulchnych kształtów i te wielgachne poliki...
Włosy mam za ramiona leciutko...dół cały postrzępiony bo jej zdaniem mam za grube włosy, jest lato i mają być takie pocieniowane a nie inne włosy mam w ogóle postopniowane na całej długości...im wyżej tym krócej więc się fajnie układają w taką puszystą czuprynkę i twarz wydaje się drobniejsza...zawsze prostowałam fryzurę...ona powiedziała, że teraz modne są rozptrzepane, potargane włosy...każdy w inną stronę totalny nieład...i przekonała mnie rzeczywiście fajnei to wygląda Ja, która zawsze miałam włosy idealniewyprostowane i przygładzone, z prostą grzywką mam teraz szopę z grzywką ciętą z zaokrąglonego ukosa lekko nad brwią...wygląda fajnie, tak nowocześnie...i nareszcie jest inaczej niż zawsze nawet moja mama mówi, że musiałaby się tak też obciąć... ;D
a zeby bylo weselej teraz nie musze ich w ogole ukladac susze suszarka lub same schna po kapieli w jeziorze, potargam je rekami i jest fryz wczoraj nawet sobie na zel je postawialam, zeby bardziej widac bylo potargane pazurki! mi sie podoba
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując