Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-28, 14:11   #896
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Wykopaliska z wczoraj bo nie dałam rady wieczorem na wizaż wejść:

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

ranyyy nawet nie wiedziałam że lakier trzeba dopasowac do koloru skóry na dłoniach ileż się na tym wątku mogę dowiedzieć

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



w pewnym momencie sesji nadchodził taki moment kiedy był ostatni dzwonek na zdanie egzaminu - wtedy nie było wyjścia trzeba było wstać i ściągi pisac albo wstawać i projekt robić na szybko bo ostatni dzien na oddanie nadchodził a koleżanka dopiero co zdobyła podkładkę
Nie trzeba, ale chciałam wiedzieć jak "powinno być"

A co do tego że trzeba wstać, to tak, sama tak mam ale to już wolę w nocy siedzieć niż o 4 wstać


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

To zależy generalnie lepiej chłodne, ale np z niektórymi niebieskimi /fioletami może być problem. Na dobrą sprawę można co komu pasuje, ale trzeba uważać, żeby ręce sino nie wyglądały.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję jak miałam chłodny, jasny niebieski to była ze mnie topielica ale na chłodnie czerwienie popatrzę

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzien dobry ☺ dzis sie tylko witam. I czekam na dobre probki w D.
Też czekam i czekam....
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora