Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 14:03   #4400
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oollaa_1_ Pokaż wiadomość
Część mam do was gorące pytanie
szukam już od ponad 3 miesięcy jakiś filtr na buzię i nie umiem się zdecydować ponieważ boję się wielu rzeczy
1. zapychania porów ponieważ mam trądzik
2. że filtr będzie się za bardzo świecił
3. że będzie wysuszał np w przypadku filtru matującego np z Biodermy ponieważ mimo iż mam trądzi po kuracji retinoidami doustnymi które spowodowały że mam teraz mieszaną skórę z tendencją do wysuszania
4. że nie będzie współgrał z podkładem który teraz nabyłam z la roche posey Toleriane Teint

a więc szukam filtr który nawilży mi buzie bo podkład nawet nie chce się tak ładnie rozprowadzić na mojej buzi
będzie współgrał z podkładem
żeby filtr był jak najmniej widoczny nie zostawiał tłustej powłoczki


najbardziej zainteresowałam się Biodermą Photoderm AKN Mat SPF 40 Krem ochronny do skóry trądzikowej ale boję się że on może pogorszyć stan mojego przesuszenia skóry
co o tym sądzicie?
czy możecie polecić coś nawilżającego z filtrów?
z góry dziękuję za odpowiedz
Z tego co wiem, nie ma już SPF 40, tylko jego zamiennik, SPF 30. Wycofano tamten, ale można gdzieś jeszcze chyba resztki znaleźć.

Ja miałam podobne do Ciebie obawy i właśnie kupiłam jakiś czas temu Biodermę Mat 30 i jestem zadowolona, o ile można tak mówić o filtrze. Ja ogólnie nie jestem filtrową maniaczką, nie rozumiem smarowania się tym świństwem w domu w pochmurny dzień, ale kto co woli.
Wybrałam tę Biodermę ze względu na właściwości matujące. Całkiem daje radę. Podkład się lepiej utrzymuje, choć powiem, że odkąd używam tej biodermy, to staram się używać lżejszych podkładów, pudrów, żeby zanadto nie obciążać skóry. Matuje na jakiś czas, nie przesusza skóry. Po nałożeniu dosyć bieli, co mi się nie podoba, bo nie jestem zbyt biała, więc ciało w ładnym kolorze, w twarz biała. Ale potem to znika. Na razie mnie nie zapchał, ale zobaczymy, jak będzie dalej.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora