Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-21, 16:58   #4410
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Nie wpadłam na taki pomysł ale teraz myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie w przypadku zbyt ciemnego koloru tej barwionej biodermy. Pomieszać dwa i uzyskać idealny kolor
Ja tak robiłam właśnie z Biodermą.Kupiłam tą ciemniejszą wersję tonujacą i zwykłą białą i mieszałam-odcień zrobił się super



Cytat:
Z nieba mi spadłaś Nawet nie wiesz jak mi pomogła Twoja wypowiedź. Używam Revlon Colorstay 150 Buff więc mamy podobny odcień skóry. Zdaję sobie sprawę, że niedoskonałości nie zatuszuje ale przynajmniej twarz nie będzie trupio blada. Pojedyncze niespodzianki można tuszować korektorem a twarz odpocznie od podkładu. Moja cera niestety nie jest idealna a pod kołderką z filtru, podkładu i pudru zwyczajnie się dusi a ja wraz z nią Chyba się na niego zdecyduję. Do kompletu kupię puder bambusowy, na który czaję sie już od 2 miesięcy i lato będzie moje
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Miałam tą Biodermę na twarzy ale tylko na próbe i już wiem że ją kupię.Jak dla mnie super.To fakt,nie przykrywa wszystkiego ale nie lepi się,świeci się umiarkowanie,ładnie daje sie zmatowić.Nie daję już na nią minerałów bo nie potrzeba a pozatym co za dużo to nie zdrowo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora