Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 14:39   #821
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tego kremu nutrixe nie mialam, ale zuzylam kilka miniatur kremow, serum Visionnaire -niestety nie widzialam efektow Najwazniejsze, ze nie zaszkodzily
Nutrix poleciła mi pani Anna Orłowska, bo były makijaże z nią w D w zeszłym roku to poszłam, dobierali pielęgnację, makijaż i nawet fryzury robili.
Miałam ogromny przesusz w okolicy nosa, który utrzymywał mi się już ponad tydzień, wyleczyć tego nie umiałam, nic mi nie pomagało, jak to zobaczyła na mojej twarzy to się przestraszyła i poleciła Nutrix. Zaczęłam tym smarować na noc dodatkowo na krem i po trzech-czterech dniach nie było śladu po suchych skórkach Miałam teraz katar klika dni, ciekło mi jak wodospad Niagara - smarowałam nos od samego początku co kilka minut - żadna sucha skórka się nie pojawila. Jest dosyć tłusty, więc używam tylko w domu i na noc konsystencja jak Nivea, ale o wiele lepiej działa.
Okazało się potem, że przesusz to była wina wspaniałego złuszczającego toniku Clinique tym sposobem wyleczyłam się z Clinique
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora