Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 14:57   #832
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj jakbyś mi to w grudniu powiedziała, miałam sporo ich próbek i wszystkie powydawałam, bo mi nie służyły, a nieźle musiałam się naprosić żeby ktoś mi to zabrał z domu
Oj, szkoda Ale w grudniu dopiero tu przybyłam
W takim razie mam APEL: jakby któraś z Was miała zbędne próbki/miniatury Lancome i chciała się podzielić, zamiast wyrzucać do kosza, to JA JESTEM!

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mogłabym się prawie podpisać - tyle, że mnie kremy nie wysuszają a zapychają

Kupiłam kiedyś mojej babci, przyzwyczajonej do szaneli i diorów szminke L. - nie umiała jej zużyć - normalnie schodzi jej jedna na 2-3 miesiące, tą męczyła ponad rok.
Tzn wydaje mi się, że wyciągała ją z torby tylko przy mnie
Skąd się biorą takie babcie? :conf used:

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety u mnie Clinique też robi masakrę na buzi, jak widzę te ich 3 kroki to aż mną trzęsie i ogólnie moja cera ich nie lubi. Co do kolorówki to nie jest tak źle, mam kilka rzeczy i używam np cienie, chubby stick itp
No właśnie tak mnie ten Lancome zastanowił. Niby superfirma, w czołówce, tanio nie mają, a tak tu u niej cicho. To już wiem
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora